middle-banner

Distrikt

Här hittar du kontaktuppgifter till Våra Gårdars distrikt. Letar du efter en speciell plats eller hus klicka på lokaler och sök i kartfunktionen.

Våra Gårdar Stockholms län
Stig Larsson
Karins Allé 4
181 45 Lidingö
Mobil: 070-667 17 86
stig.kila@gmail.com

Våra Gårdar Uppsala län
Magnus Andersson
Timjansgatan 77
754 47 Uppsala
Tel: B 018-55 52 46
Tel: A 08-459 03 03
Mobil: 070-224 94 08
magnus.andersson@iogt.se
Hemsida

Våra Gårdar Östergötlands län
Peter Olsson
Gotthemsgatan 42
603 80 Norrköping
Mobil: 070-675 50 97
256olsson@telia.com
Hemsida

Våra Gårdar Jönköpings län

Sven Johansson
Stora Kurvgatan 5
554 72 Jönköping
Tel: 036-16 39 02
svenhildingjohansson@outlook.com

Våra Gårdar Kronobergs län
Vakant

Våra Gårdar Syd
Leif Ottosson
Norra Smedjegatan 4
371 33 Karlskrona
Mobil: 0703-27 15 61
leif.ottosson1@gmail.com
Hemsida

Våra Gårdar Hallands län
Lars Gunnarsson
Rosengatan 8, 3 tr
434 43 Kungsbacka
Tel: 0300-152 36
Mobil: 0735-70 51 94
larsgunn2@yahoo.com
Hemsida

Våra Gårdar Västra Götaland
Leif Ekman
Söderforsgatan 10
507 62 Borås
Mobil: 070-317 76 18
leif@ekmanwebb.com

Våra Gårdar Värmlands län
Anna-Greta Johansson
Kvarnströms väg 20
683 33 Hagfors
Tel: 056-31 25 32
Mobil: 070-665 51 38
annagrj@telia.com

Våra Gårdar Örebro län
Per Rosén
Oskarsvägen 13 B
702 14 Örebro
Mobil: 076-249 55 37
per.rosen@iogt.se

Våra Gårdar Västmanlands län
Lars-Gunnar Modigh
Stafettgatan 73
722 41 Västerås
Tel: 021-33 25 31
Mobil: 070-593 44 65
lars-gunnar@modighs.se

Våra Gårdar Dalarnas län
Jan-Olov Karlsson Fält
Box 20
791 21 Falun
Tel: 023-71 10 31
Mobil: 070-373 10 31
jan-olov@viforenade.se
Hemsida

Våra Gårdar Jämtlands län
Gunnar Dovner
Gränsgatan 9 A
831 34 Östersund
Tel: 063-12 95 95
Mobil: 076-106 21 91

Våra Gårdar Norrbottens län
Peter Bergström
c/o IOGT-NTO
Köpmantorget 7
972 33  Luleå
Mobil: 070-626 32 32
peter.bergstrom@iogt.se
Hemsida